Na czym polega zarządzanie drukiem MPS?

MPS

Kompleksowa usługa obsługi firm pod względem zarządzania flotą urządzeń drukujących dbając przy tym o obniżenie kosztów.

Zarządzanie drukiem znacznie uproszcza cały proces zarządzania drukowaniem w przedsiębiorstwach. Nie wątpliwą zaletą MPS jest oszczędność w aspekcie czasu i kosztów z jednoczesnym zwiększeniem wydajności pracy i bezpieczeństwa drukowanych dokumentów.

Dowiedz się więcej

6b2593331c0179a86e96941d92ec5100-e1562159692256.jpg

Korzyści wynikające z Zarządzania Drukiem

Usługi Zarządzania Drukiem to prosty sposób na zarządzanie drukowaniem w Twojej firmie. Płacisz wyłącznie za wykonane wydruki, a co za tym idzie, nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów.

Procedura wdrożenia Zarządzania Drukiem jest nie zwykle prosta, jedyne co musisz zrobić to zamówić sprzęt, a my zajmiemy się całą resztą:

Dopasowaniem urządzeń Brother do Twoich potrzeb

Dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych

Przeprowadzeniem szkoleń dla pracowników

Serwisem urządzeń, przez cały okres trwania umowy

Zgłoszeniami napraw i serwisu

Odczytami liczników wydruków (automatyczne)

369385-PB1FTV-223-1024x683-1.jpg

Jak usługi zarządzania drukiem mogą wesprzeć Twoją firmę?

Na podstawie przeprowadzonych badań, stwierdzono, że w większości przedsiębiorstw budżet przeznaczony na druk zostaje przekroczony. Dzięki usłudze Zarządzania Drukiem urządzenia zostaną wykorzystywane efektywniej niżeli miało to miejsce. Prosty w obsłudze portal internetowy pozwala na bieżąco śledzić zużycie materiałów eksploatacyjnych, przeglądać zamówienia oraz kontrolować koszty. Dzięki temu podwyższa się sprawność działań związanych z drukiem w twoim przedsiębiorstwie zyskujesz cenny czas, by kierować swoją firmą tak, jak lubisz – sprawnie.

marten-bjork-rH8O0FHFpfw-unsplash-scaled.jpg

Program Usług Zarządzania Drukiem

Jego opracowanie opierało się głównie o obserwacje klientów. Najważniejszym celem programu jest jak najlepsze dostosowanie usług do realnych potrzeb przedsiębiorstw. Częścią każdej umowy na Usługi Zarządzania Drukiem, jest pomoc ze strony doradców ds. sprzedaży.

Wypróbuj wersję demo i przekonaj się o jakości naszych usług

Nasz system obsługi druku zmniejsza nawet 30% czas pracy osób odpowiedzialnych za obsługę druku w firmach produkcyjnych

Wypełnij krótki formularz a my wkrótce się do ciebie odezwiemy!

W czterech krokach przygotowujemy optymalne środowisko drukowania

icons8-number-1-100.png
Bezpłatny audyt potrzeb dotyczących wydruku
icons8-circled-2-100.png
Przygotowanie spersonalizowanej oferty
icons8-circled-3-100.png
Wdrożenie – instalacja, konfiguracja
icons8-circled-4-100.png
Monitoring i sprawdzanie stanu technicznego urządzeń

Bezpieczeństwo danych osobowych w firmie

Rozwiązania ochrony przed atakami

Ogranicza dostęp do ustawień urządzenia poprzez panel kontrolny. Jest to idealne rozwiązanie dla organizacji, w których użytkownicy mają nieograniczony dostęp do funkcjonalności drukarki, ale administrator chce Uniemożliwić nieautoryzowaną zmianę jej ustawień.

Nawet przy zastosowaniu wcześniej wspomnianych zabezpieczeń, należy pamiętać o jeszcze jednym niebezpieczeństwie związanym z procesem drukowania. Może się bowiem zdarzyć, że ktoś będzie próbował przechwycić Twoje dane w drodze do drukarki używając do tego celu wyspecjalizowanego oprogramowania. Urządzenia Brother zostały wyposażone w funkcję szyfrowania z użyciem protokołów TLS (Transport Layer Security) i SSL (Secure Socket Layer). Taka technologia jest stosowana w handlu elektronicznym w celu ochrony danych kart płatniczych i kredytowych. W ten sposób Twoje najbardziej poufne pliki mogą być szyfrowane podczas transmisji przez sieć przy użyciu klucza o długości 256 bitów.

Funkcja stworzona z myślą o użytkownikach, którzy dokumenty poufne drukują dość rzadko. Secure Print umożliwia wstrzymanie polecenia druku do czasu, aż uprawniona osoba znajdzie się przy urządzeniu. Przy drukowaniu dokumentów poufnych użytkownik po prostu przypisuje kod PIN do danego zadania drukowania w sterowniku drukarki. Kod ten jest później wymagany do wydrukowania zadania.

Urządzenia można skonfigurować tak, aby ograniczyć dostęp do poszczególnych funkcji poprzez wyłączenie wybranych interfejsów, np. wyłączenie USB do druku i skanowania bezpośredniego lub wyłączenie funkcji sieci bezprzewodowej.

Bezpieczny protokół transferu plików (SFTP – Secure File Transfer Protocol), zapewnia prywatny i bezpieczny przekaz danych. Poprzez kontrolę dostępu do serwera SFTP firma może przyczynić się do podniesienia bezpieczeństwa całej sieci.

Uwierzytelnianie Active Directory fizycznie uniemożliwia osobom nieupoważnionym korzystanie z jakichkolwiek funkcji drukarki. Chcąc odblokować urządzenie i pobrać wydrukowane dokumenty, użytkownik musi najpierw podać swoje dane uwierzytelniające (nazwę użytkownika i hasło). W usłudze tej zadanie drukowania przechowywane jest w wewnętrznej pamięci urządzenia do czasu jego odbioru.
Przy korzystaniu z funkcji bezpiecznego drukowania po zalogowaniu do usługi Active Directory lub serwera LDAP, administrator może – jako dodatkowe zabezpieczenie – określić limit czasu, przez jaki nieodebrane zadania drukowania będą przetrzymywane w pamięci urządzenia.

Funkcja stworzona z myślą o osobach, które regularnie drukują dokumenty zawierające poufne dane. Secure Print+ pozwala na opóźnienie drukowania do momentu podejścia użytkownika do drukarki. Zeskanowanie karty jest wymagane do odblokowania urządzenia oraz wydrukowania zadania.

Secure Function Lock to krok dalej na drodze do ograniczania dostępu do ustawień urządzenia oraz niektórych funkcji. Pozwala ona decydować administratorowi o uprawnieniach poszczególnych osób korzystających z drukarek. Może na przykład określić, którzy użytkownicy mogą skanować dokumenty lub wysyłać faksy. Możliwe jest również ograniczenie funkcjonalności poprzez określenie, np. miesięcznych limitów stron do wydrukowania. Użytkownicy identyfikowani są za pomocą kodów PIN lub kart zbliżeniowych

Skanowane dokumenty można zabezpieczyć czterocyfrowym kodem PIN. Urządzenia wielofunkcyjne i skanery firmy Brother mogą automatycznie zabezpieczać każdy nowo zeskanowany plik PDF czterocyfrowym kodem PIN, aby nikt nie mógł go otworzyć bez zgody użytkownika.

Mobilnie i w chmurze

Dzięki naszym narzędziom w postaci aplikacji AirPrint oraz iPrint&Scan, ty i twoi pracownicy mogą pozwolić sobie na łączność, drukowanie i skanowanie zdalnie.

Air Print

Jakie korzyści zyskasz z Aplikacją AirPrint do skanu bezprzewodowego?


 • Aplikacja jest wbudowana w system, a więc już nic więcej nie będziesz musiał instalować


 • Zyskasz nieograniczony dostęp do kompatybilnych drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych


 • To ty decydujesz co chcesz wydrukować, bez żadnych ograniczeń – od fotografii po arkusze kalkulacyjne


 • Wysyłasz polecenia druku bezpośrednio ze swojego urządzenia Apple

AirPrint

iPrint & Scan

iPrint & Scan

Jakie korzyści zyskasz z Aplikacją iPrint & Scan do skanu bezprzewodowego?


 • Automatycznie wyszukuje kompatybilne drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dostępne w sieci


 • Pozwala na drukowanie plików w wielu formatach np. JPEG, PDF, Microsoft Office i strony internetowe bezprzewodowo


 • Dzięki niej zeskanujesz, przechowasz i podzielisz się plikami za pomocą iCloud lub poczty e-mail


 • Umożliwi ci drukowanie plików pochodzących z iTunes

ZAINTERESOWANY? ZAMÓW USŁUGĘ ZARZĄDZANIA DRUKIEM JUŻ DZIŚ!

Managed Print Services to bezpieczne i opłacalne dla Twojego biznesu rozwiązanie


  Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie
  Polityka prywatności i
  Warunki korzystania z usług Google.