Czym jest AutoID

‎Wybór Opcji Naprawy Jednorazowa Naprawa vs Kontrakt Serwisowy

Każdy klient używający na co dzień urządzeń elektronicznych zdaje sobie sprawę, że sprzęt bywa zawodny i czasami trzeba go poddać naprawie.

Często dylematem jest wybór opcji usługi czy wybrać jednorazową naprawę sprzętu i w takim przypadku klient poniesie koszt za tę jedną naprawę, rozwiązanie takie jest godne polecenia w przypadku małej ilości urządzeń jednak bardziej optymalnym rozwiązaniem jest kontrakt serwisowy który gwarantuje klientowi nielimitowaną ilość napraw w określonym czasie dodatkową korzyść stanowi możliwość korzystania z pomocy zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba bez konieczności wnoszenia opłat za każdą naprawę osobno takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla firm które dysponują dużą ilością urządzeń i regularnie korzystają z pomocy fachowców warto rozważyć co dla nas jest bardziej opłacalne i wybrać wariant zapewniający większy komfort i możliwość używania urządzeń bez obaw o poprawność ich działania.

Dowiedz się więcej

laser-printer-repair-dallas-scaled.jpg

Usługi Serwisowe

Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych. Nasze kontrakty serwisowe zapewniają klientom spokój i bezpieczeństwo, eliminując niepewność związana z awariami sprzętu.

icons8-number-1-100.png
Serwis urządzeń AutoID
icons8-circled-2-100.png
Serwis drukarek etykiet
icons8-circled-3-100.png
Serwis urządzeń biurowych
icons8-circled-4-100.png
Kontrakt serwisowy

Elastyczność Bez Wysokich Kosztów

header-repair-wires.jpg

Wynajem Urządzeń na Dowolny Czas

Godną rozważenia jest również możliwość wynajmu urządzenia na dowolny czas. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, które korzystają z urządzeń sporadycznie, na przykład wynajem czytników kodów kreskowych koniecznych w celu przeprowadzenia inwentaryzacji w firmie. Istnieje również możliwość wynajmu komputerów mobilnych, co jest rozwiązaniem bardzo korzystnym dla firm, które korzystają z pracy takich urządzeń tylko w określonym krótkim czasie.

printer-header1.jpg

Oferowane Usługi i Akcesoria

W ramach naszej działalności oferujemy również urządzenia i akcesoria. Ważnym elementem w tej dziedzinie jest dostarczenie i wdrożenie urządzenia AutoID w każdej firmie. Każdy, kto prowadzi firmę, zdaje sobie sprawę z tego, jakim priorytetem jest identyfikacja i śledzenie produktów. Właśnie do tego służy urządzenie AutoID, które jest znakomitym osiągnięciem najnowszych technologii.

printer-repair-with-screwdriver.jpg

Korzyści z Korzystania z Urządzeń AutoID

Korzystanie z tego typu urządzenia daje duże oszczędności czasu i gwarancję uniknięcia pomyłek. AutoID najprościej rzecz ujmując automatycznie identyfikuje produkty przy pomocy, na przykład, kodów kreskowych, drukarek etykiet lub RFID. To rozwiązanie pozwala na szybką lokalizację sprzętu w firmie i odczytywanie wszystkich jego danych. Korzystanie z tego typu urządzeń nie tylko ułatwi pracę w firmie, ale również wpłynie na jakość pracy, ponieważ między innymi wyeliminuje możliwość wystąpienia błędów i pomyłek. Warto rozważyć możliwości nawiązania współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy dostosowanie urządzeń do Twoich wymogów, a zespół naszych specjalistów zadba o szybkie i łatwe wdrożenie i bezawaryjne działanie.

ZAINTERESOWANY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!


    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie
    Polityka prywatności i
    Warunki korzystania z usług Google.